کد خبر 7509
۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶

آهن‌نیوز گزارش می‌دهد:

دیروز در بازار آهن چه گذشت؟

دیروز در بازار آهن چه گذشت؟

در معاملات دیروز بازار آهن در اکثر مبادی فروش آهن، نرخ بیشتر کارخانجات میلگرد بدون تغییر و اکثر مقاطع فولادی کاهش یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آهن‌نیوز، دیروز قیمت دلار در کانال ۵۰ هزار تومان در نوسان بود و در نهایت با نرخ ۵۰ هزار و ۸۵۰ تومان معامله شد. در بازار آهن نیز در اکثر مبادی فروش آهن، نرخ بیشتر کارخانجات میلگرد بدون تغییر و اکثر مقاطع فولادی کاهش یافت.

در بخش محصولات ذوبی، نرخ میلگرد ذوب آهن اصفهان در کارخانه نسبت به نرخ اعلامی روز گذشته در برخی سایزها ۱۰۰ تومان افزایش یافت و در برخی دیگر بدون تغییر اعلام شد و نرخ‌های اعلامی بین ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان تا ۲۶ هزار و ۳۰۰ تومان بود.

به همین ترتیب نرخ تیرآهن ذوب آهن اصفهان نیز در کارخانه نسبت به نرخ اعلامی در اکثر سایزها با ۱۰۰ الی ۲۵۰ تومان کاهش همراه بود و بین قیمت‌های ۲۵ هزار و تومان تا ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش رفت.

در بخش مقاطع تخت فولادی نرخ انواع ورق سیاه (فولاد مبارکه، فولاد سبا و آجدار پرسی) ۱۰۰ الی ۲۰۰ تومان کاهش داشته با قیمت های ۳۲ هزار و ۴۰۰ تومان تا ۳۴ هزار و ۲۰۰ تومان معامله شد. همچنین نرخ انواع ورق (گالوانیزه، رنگی و روغنی) و ورق سیاه اکسین و کاویان بدون تغییر بود.

همچنین نرخ انواع قوطی پروفیل و پروفیل زد ۲۰۰ الی ۴۰۰ تومان کاهش یافته و با نرخ های بین ۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۳۷ هزار و ۸۰۰ تومان به فروش رفت.

در بخش مواد اولیه نیز نرخ پیشنهادی اکثر کارخانه‌های آهن اسفنجی با ۵۰ الی ۲۵۰ تومان کاهش همراه بود و شمش فولادی نیز با کاهش ۵۰ تومانی به قیمت ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان تا ۲۰ هزار و ۹۵۰ تومان به فروش رفت.

دیروز در بازار آهن چه گذشت؟

انتهای خبر/ف 

کد خبر 7509

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =