کد خبر 7590
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰

رشد ۸۲۱۴ واحدی شاخص کل بورس/ ۳۶۰ نماد در وضعیت مثبت قرار گرفتند

رشد ۸۲۱۴ واحدی شاخص کل بورس/ ۳۶۰ نماد در وضعیت مثبت قرار گرفتند

شاخص کل بورس در وضعیت متعادل قرار گرفته و ۳۶۰ نماد مثبت شده اند.

به گزارش آهن نیوز؛ در ۲ ساعت و ۱۴ دقیقه‌ای که از بازار می‌گذرد ارزش معاملات خرد عدد ۲,۲۰۴ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به مدت زمان مشابه در میانگین هفتگی، ۱۱% افزایش داشته است. اما نسبت به مدت زمان مشابه در میانگین ماهانه، ۹% کاهش داشته است.

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۱,۴۲۱ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای چهارمین روز متوالی با ثبت رقم ۳۴ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این در حالی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.

برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۱۰ میلیارد تومان ورود نقدینگی حقیقی به این صندوق‌ها است. اما صندوق‌های درآمد ثابت امروز شاهد ۱۸۵ میلیارد تومان خروج نقدینگی بوده‌اند. این دومین روز متوالی است که نقدینگی حقیقی از این صندوق‌ها خارج می‌گردد.

ارزش صف‌های خرید ۱۷۸ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۱۷ میلیارد تومان افزایش داشته است. این در حالی است که ارزش صف‌های فروش هم با افزایش ۱۵ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۲۶۷ میلیارد تومان قرار دارد.

تاکنون ۳۶۰ نماد مثبت، ۲۹۳ نماد نیز منفی هستند.

انتهای پیام/

کد خبر 7590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۴:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۷/۳۰
    0 0
    شیرازی ... که هیچی از بازار سرمایه سرش نمیشه نباید رئیس سازمان فرابورس بشه . این ... باید برود گوسفند چرانی . شیرازی را چه به صندلی ریاست فرابورس؟!!!!!!! یک نیم نگاهی به نماد فرابورس بیندازید متوجه خواهید شد که پرتفوی آنها ضرر و زیان ۸۳ درصدی را نشان میده . نماد فرابورس یک روز در هفته حدود ۱۲صدم درصد ، سبز میشه و ۴ روز دیگه را هر روز حداقل ۶ درصد کامل قرمز ،منفی و کاهشی میشه و به قول سهامداران نیم گام به جلو و چندین گام کامل به عقب حرکت میکنه. شیرازی بی کفایت ،نالایق و بی سواد استعفا ، استعفا .