کد خبر 810
۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰

آبان‌ماه؛

نمایشگاه فولاد کشور در کیش برگزار می شود

نمایشگاه فولاد کشور در کیش برگزار می شود

نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد کشور در قالب بیست و چهارمین همایش پژوهشگران این صنعت با موضوع "چالش‌ها و راهکارهای صنعت فولاد در دوران پسا کرونا" آبان‌ماه امسال در جزیره کیش برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، بیست و چهارمین همایش پژوهشگران صنعت فولاد کشور ۱۰ تا ۱۲ ابان ماه ۱۴۰۱ با عنوان سمپوزیوم فولاد ۱۴۰۱ در ۲ بخش نمایشگاهی و همایشی توسط انجمن آهن و فولاد ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار می‌شود.

ایجاد زمینه مساعد برای برقراری ارتباط میان دست‌اندرکاران صنعت فولاد کشور با اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و محققان برای تبادل‌نظر به منظور رفع مشکلات موجود و توسعه هر چه بیشتر این صنعت با انجام مشاوره و آشنایی با آخرین دستاوردهای پژوهشی، فناوری و تجهیزاتی صنعت فولاد کشور از هداف برگزاری سالانه سمپوزیوم‌های فولاد توسط انجمن آهن و فولاد ایران با حمایت شرکت‌های فولادی و دانشگاه‌های کشور است.

ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی، بررسی موانع و چالش‌ها، نحوه تعامل با یکدیگر و راهکارهای پیشبرد اهداف با حضور فعالان دولتی و خصوصی صنعت، صنایع بالادستی و پایین‌دستی، متخصصین فولاد کشور از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.

شرکت‌های فولاد خوزستان، فولاد مبارکه، ذوب‌آهن اصفهان، تهیه و تولید مواد معدنی ایران، فولاد آلیاژی ایران، سنگ‌آهن مرکزی ایران، گروه صنعتی ایران ترانسفو، فرا طرح فولاد، گروه سرمایه‌گذاری و صنعتی آرین حدید و گروه گسترش سرمایه‌گذاری بین‌المللی ارزش از جمله حاضران در نمایشگاه فولاد کشور خواهند بود.

نمایشگاه و همایش دوره قبل نیز با حضور بیش از ۲۷۵ شرکت داخلی و خارجی، از کشورهای آلمان و ایتالیا، فرانسه، هند، ترکیه، چین، انگلستان، هلند، سوئد و اسپانیا ۲۳ تا ۲۵ آذر سال گذشته در نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار شد.

انتهای پیام/

کد خبر 810

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =