کد خبر 824
۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۱

جهان‌فولاد نقش بسزایی در تولید و اشتغال‌آفرینی دارد

جهان‌فولاد نقش بسزایی در تولید و اشتغال‌آفرینی دارد

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: شرکت جهان فولاد با تولید سالانه حدود یک‌میلیون تن شمش فولادی نقش بسزایی در تولید و اشتغال‌آفرینی دارد.

به گزارش آهن‌نیوز، رئیس کل دادگستری استان کرمان به همراه جمعی از اعضای شورای قضایی استان و مسوولان قضایی و اجرایی شهرستان سیرجان از مجتمع جهان فولاد سیرجان، کارخانه‌های احیا مستقیم و فولادسازی و همچنین طرح‌های توسعه مجتمع جهان‌فولاد سیرجان بازدید کرد.

حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی در این بازدید به فعالیت‌های مجتمع جهان‌ فولاد اشاره کرد و افزود: این مجتمع با ظرفیت بسیار بالایی که دارد سالانه حدود یک‌میلیون تن شمش فولاد تولید می‌کند و نقش بسزایی در تولید و اشتغال‌آفرینی دارد.

وی بیان کرد: سیرجان در بین شهرستان‌های استان کرمان نمونه است و تعدد مجتمع‌های معدنی و صنعتی باعث ایجاد زیرساخت‌های خوبی در سیرجان شده است که باید تقویت شوند.

پس از بازدید دستگاه قضایی استان و شهرستان از مجتمع جهان‌ فولاد، علی عباسلو، مدیرعامل مجتمع جهان‌ فولاد نیز طی جلسه‌ای با اصحاب رسانه با اشاره به افتتاح ۵ کارخانه در طول ۱۲ سال فعالیت جهان‌فولاد، از افتتاح دو کارخانه آهن‌اسفنجی جدید طی یک سال آینده خبرداد.

عباسلو همچنین با اشاره به سختی‌هایی که در این مجتمع برای راه‌اندازی متحمل شدند، افزود: در مجتمع جهان‌فولاد ۱۰‌هزار نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم فعالیت دارند.

انتهای پیام/

کد خبر 824

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =